Ξεκίνησε σήμερα η προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τις 500 εποχικές θέσεις στον ΟΑΕΔ. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να υποβάλλουν αιτήσεις μέχρι και την 12/...

Wed, 03/04/2019 - 16:23


Ξεκινά την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 11η πρωινή, η υποβολή αιτήσεων για τη συμμετοχή ενδιαφερομένων στο «Πρόγραμμα...

Fri, 15/02/2019 - 10:14


Αναρτήθηκε στη «Διαύγεια» η Κοινή Υπουργική Απόφαση (ΚΥΑ) του υφυπουργού Εργασίας Νάσου Ηλιόπουλου και του αναπληρωτή υπουργού Οικονομικών Γεωργίου...

Mon, 11/02/2019 - 12:54


Αναρτήθηκαν σήμερα Τετάρτη 02/01/2019, στη διαδικτυακή πύλη του ΟΑΕΔ www.oaed.gr, ο Προσωρινός Πίνακας Κατάταξης ανέργων και ο ...

Wed, 02/01/2019 - 14:26



Αναρτήθηκαν σήμερα 14/12/2018 στη διαδικτυακή πύλη του ΟΑΕΔ www.oaed.gr, o Οριστικός Πίνακας Κατάταξης Ανέργων και ο ...

Fri, 14/12/2018 - 13:47


Παρατείνεται μέχρι την Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 12η μεσημβρινή η προθεσμία υποβολής ηλεκτρονικών αιτήσεων της Δημόσιας...

Fri, 07/12/2018 - 11:06


Αναρτήθηκαν σήμερα 4/12/2018 στη διαδικτυακή πύλη του ΟΑΕΔ, ο Προσωρινός Πίνακας Κατάταξης ανέργων και ο Προσωρινός Πίνακας...

Wed, 05/12/2018 - 09:33



Ο ΟΑΕΔ σε συνεργασία με το Αθηναϊκό και Μακεδονικό Πρακτορείο Ειδήσεων, ΑΠΕ- ΜΠΕ, ανέλαβε την υλοποίηση ενός Προγράμματος Επαγγελματικής...

Mon, 03/12/2018 - 12:59


Ξεκινά σήμερα, Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2018, το πιλοτικό πρόγραμμα Ενεργητικών Πολιτικών Απασχόλησης ανοιχτού τύπου του ΚΠΑ ΟΑΕΔ Ελευσίνας, με την...

Mon, 26/11/2018 - 16:24


Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, έχει προγραμματίσει να υλοποιήσει ...

Wed, 14/11/2018 - 12:58



Pages

Subscribe to ΟΑΕΔ