Η Sens Creation εταιρεία με ηγετική θέση στο χώρο των ολοκληρωμένων υπηρεσιών marketing & πωλήσεων, αναζητά υπαλλήλους...

Tue, 10/09/2019 - 11:39


Η MLS Ιnnovation Inc. ιδρύθηκε τον Οκτώβριο του 1989 στη Θεσσαλονίκη, με στόχο την έρευνα, το σχεδιασμό, την ανάπτυξη, την παραγωγή και την προώθηση...

Thu, 10/10/2019 - 16:12


Aπό μεγάλο κατάστημα ηλεκτρονικών πωλήσεων (e-shop), με χρόνια παρουσία στην αγορά, με έδρα στη Χρυσούπολη Καβάλας, ζητούνται για μόνιμη εργασία:...

Fri, 27/09/2019 - 12:54


Η ΔΕΗ ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικού αριθμού σαράντα ενός (41) ατόμων για την...

Thu, 18/07/2019 - 15:51



Ζητείται Βοηθός Λογιστή , για την θέση εμπορικής διαχείρισης  από Ανώνυμη Εταιρεία  Ένδυσης για πλήρη απασχόληση ...

Wed, 17/07/2019 - 15:31


Ζητείται υπεύθυνος /η  για το Τμήμα Παραφαρμάκου μεγάλης  φαρμακαποθήκης  της  Δυτ. Ελλάδας. Απαραίτητη προϋπηρεσία στο...

Mon, 15/07/2019 - 13:20


Το Ν.Π.Ι.Δ. με την επωνυμία «ΦEΣTIBAΛ KINHMATOΓPAΦOY ΘEΣΣAΛONIKHΣ» ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου ή...

Wed, 10/07/2019 - 14:48



Από εταιρεία κατεψυγμένων αλιευμάτων με έδρα στην Αθήνα, ζητείται πωλητής ράμπας με γνώσεις χειρισμού Κλαρκ και αγγλικής γλώσσας. Προϋπηρεσία...

Fri, 28/06/2019 - 12:15


H Karipidis & Partners – Υπηρεσίες διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικό χρηματοοικονομικό όμιλο αναζητεί:...

Thu, 27/06/2019 - 14:48


Ζητείται Υπάλληλος από ανώνυμη εταιρεία ένδυσης για πλήρη απασχόληση που εδρεύει στην Πάτρα.  Προφίλ Υποψηφίου: • γνώση Αγγλικής Γλώσσας •...

Tue, 25/06/2019 - 11:17



Pages

Subscribe to Πωλήσεις