Αναλυτικά το πρόγραμμα των γραπτών εξετάσεων για 60 μόνιμους υπαλλήλλους στην Τράπεζα της Ελλάδος Το Σάββατο 25 και την Κυριακή 26 Ιανουαρίου...

Wed, 08/01/2020 - 14:44


Το Υπουργείο Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής/ Αρχηγείο Λιμενικού Σώματος – Ελληνικής Ακτοφυλακής προκηρύσσει διαγωνισμό για την κατάταξη στο...

Tue, 03/09/2019 - 11:35


Μετά την ορκωμοσία της νέας Κυβέρνησης και τη λήξη της αναστολής των διαδικασιών προσλήψεων λόγω προεκλογικής περιόδου, συνεχίζονται κανονικά οι...

Wed, 10/07/2019 - 14:50


Γνωστοποιείται ότι εκκίνησε η διαδικασία υποβολής των αιτήσεων των υποψηφίων στην Πρόσκληση – Ανακοίνωση 1ΠΔ/2018 του ΑΣΕΠ (...

Wed, 09/01/2019 - 10:44



Δείτε την κατανομή την προσλήψεων που θα πραγματοποιήσεις το Υπουργείο Πολιτισμού Στην πρόσληψη 350  εποχικών υπαλλήλων θα προχωρήσει το...

Thu, 08/11/2018 - 12:57


Την είδηση ότι η κυβέρνηση εξετάζει το ενδεχόμενο πρόσληψης 10.000 δημοσίων υπαλλήλων, από το νέο έτος σε τομείς της υγείας και της παιδείας μετά την...

Wed, 21/11/2018 - 14:40


Το Υπουργείο Δικαιοσύνης, Διαφάνειας και Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων (Για τις Ιατροδικαστικές Υπηρεσίες της Χώρας) ανακοινώνει την πρόσληψη...

Tue, 02/10/2018 - 11:10



Στα μέσα Ιουλίου το ΑΣΕΠ δέχεται αιτήσεις για την πρόσληψη μόνιμου προσωπικού σε ΔΕΚΟ και Υπουργεία. Συγκεκεριμένα, σε εξέλιξη...

Tue, 10/07/2018 - 10:44


Εκδόθηκε η πρώτη προκήρυξη για την πρόσληψη 120 νέων υπαλλήλων στην Εφορεία Αρχαιοτήτων Φλώρινας. Θα επιλεγούν: ΠΕ Αρχαιολόγοι (13 θέσεις...

Tue, 24/04/2018 - 11:40


Αρχίζει σε λίγες μέρες ο πρώτος διαγωνισμός για προσλήψεις 209 ατόμων στην ΕΥΔΑΠ μέσω ΑΣΕΠ που αφορά σε άτομα Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας...

Tue, 10/04/2018 - 10:44



Pages

Subscribe to Δημόσιο