Δώρο Πάσχα δικαιούνται να λάβουν από τον εργοδότη τους όλοι οι μισθωτοί που απασχολούνται στον ιδιωτικό τομέα με σχέση εξαρτημένης εργασίας αορίστου...

Mon, 06/03/2017 - 09:43


Το Κυπριακό Δημόσιο αλλάζει τον τρόπο πρόσληψης μονίμων εκπαιδευτικών στα σχολεία του. Όπως χαρακτηριστικά αναφέρει το Υπουργείο: «Μετά από...

Thu, 02/03/2017 - 09:50


Εκδόθηκε η προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή πτυχιούχων ανώτατων εκπαιδευτικών και τεχνολογικών ιδρυμάτων στην σχολή ανθυποπυραγών της...

Thu, 23/02/2017 - 10:51


Προκήρυξη ΑΣΕΠ 1E/2017 Πλήρωσης εννέα (9) θέσεων Ειδικού Eπιστημονικού Προσωπικού στη Ρυθμιστική Αρχή Λιμένων (Ρ.Α.Λ.) με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού...

Fri, 17/02/2017 - 11:53



ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΕΝ ΕΞΕΛΙΞΕΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΣΕΠ Το μαζικό ενδιαφέρον των υποψηφίων των...

Tue, 24/01/2017 - 11:52


Οι υποψήφιοι στους τρεις διαγωνισμούς του ΑΣΕΠ για 1.859 συνολικά μόνιμους υπαλλήλους θα μοριοδοτηθούν βάσει συγκεκριμένων κριτηρίων, τα οποία...

Mon, 23/01/2017 - 12:08


Ξεκίνησε σήμερα 12 Ιανουαρίου η προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τις 93 μόνιμες θέσεις στο ΕΚΑΒ μέσω της προκήρυξης 6Κ/2016 του ΑΣΕΠ. ...

Thu, 12/01/2017 - 11:54



Ξεκινά άμεσα η υποβολή αιτήσεων σε δύο διαγωνισμούς του ΑΣΕΠ για την κάλυψη 173 θέσεων τακτικού προσωπικού στο ΕΚΑΒ και στην ΕΥΑΘ. Συγκεκριμένα,...

Tue, 10/01/2017 - 11:09


ΤΟ ΑΝΩΤΑΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ  ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣΧΙΛΙΩΝ ΕΞΑΚΟΣΙΩΝ ΕΞΗΝΤΑ ΕΞΙ (1.666) ΣΥΝΟΛΙΚΑ ...

Mon, 09/01/2017 - 10:32


Με 3.211 νέες θέσεις τακτικού προσωπικού σε δέκα διαγωνισμούς υποδέχεται χιλιάδες υποψηφίους όλων των εκπαιδευτικών βαθμίδων το 2017, εκ των οποίων...

Tue, 03/01/2017 - 09:55



Pages

Subscribe to Δημόσιο