Αναμένεται μέσα στονΙανουαρίο να δημοσιευτεί  η προκήρυξη του ΟΑΕΔ για την νέα γενιά κοινωφελούς εργασίας που αφορά τη ...

Mon, 02/01/2017 - 14:29


Απεστάλη στο Εθνικό Τυπογραφείο για δημοσίευση η 7Κ/2016 Προκήρυξη του ΑΣΕΠ, που αφορά στην πλήρωση με σειρά προτεραιότητας χιλίων εξακοσίων εξήντα...

Fri, 30/12/2016 - 10:50


Προ των πυλών του ΑΣΕΠ βρίσκονται δύο νέοι διαγωνισμοί για τακτικό προσωπικό σε δύο φορείς του δημόσιου τομέα. Ηδη εκδόθηκαν οι υπουργικές αποφάσεις...

Tue, 27/12/2016 - 10:03


Γνωστοποιείται ότι εκδόθηκε η 6Κ/2016 Προκήρυξη του ΑΣΕΠ (ΦΕΚ 13/21-12-2016, Τεύχος Προκηρύξεων ΑΣΕΠ) που αφορά στην πλήρωση με...

Fri, 23/12/2016 - 15:53



Σήμερα Πέμπτη, είναι η τελευταία μέρα που  γίνονται δεκτές οι αιτησεις για τις 4.000 προσλήψεις κοινωφελούς εργασίας στα...

Thu, 22/12/2016 - 11:25


Αναμένονται να προκυρηχθούν νέες προσκήψεις από τον ΑΣΕΠ εντός του έτους. Παρακάτω αναλυτικά οι διαγωνισμοί που θα " τρέξουν" μέχρι...

Wed, 21/12/2016 - 10:29


Ενημερώνουμε στην κατηγορία εργασία με νέες θέσεις εργασίας στον ιδιωτικό και δημόσιο τομέα, προκηρύξεις και προγράμματα. Παράλληλα...

Tue, 20/12/2016 - 09:15



Συνεχίνονται οιαιτησεις για την προκήρυξη 4Κ/2016 του ΑΣΕΠ μέσω της οποίας θα προσληφθούν πενήντα δύο (52) μόνιμοι υπάλληλοι Πανεπιστημιακής...

Fri, 16/12/2016 - 10:22


Απεστάλη στο Εθνικό Τυπογραφείο για δημοσίευση η 6Κ/2016 Προκήρυξη του ΑΣΕΠ, που αφορά στην πλήρωση με σειρά προτεραιότητας ενενήντα...

Thu, 15/12/2016 - 12:49


Απεστάλη στο Εθνικό Τυπογραφείο για δημοσίευση η 5Κ/2016 Προκήρυξη του ΑΣΕΠ, που αφορά στην πλήρωση με σειρά προτεραιότητας...

Wed, 14/12/2016 - 14:40



Pages

Subscribe to Δημόσιο