Νέο πρόγραμμα επιδότησης νέων που φοίτησαν στις 51 Επαγγελματικές Σχολές Μαθητείας του ΟΑΕΔ και πλέον πραγματοποιούν πρακτική άσκηση σε επιχειρήσεις...

Tue, 08/10/2019 - 14:35


Ξεκινά σήμερα Τρίτη η καταβολή του ειδικού εποχικού επιδόματος, η οποία θα ολοκληρωθεί στις 30 Νοεμβρίου. Η αίτηση υποβάλλεται ηλεκτρονικά,...

Tue, 10/09/2019 - 14:34


Ευκαιρία να απασχοληθούν ανοίγοντας την δική τους επιχείρηση έχουν 10.000 άνεργοι ηλικίας 18-66 ετών, μέσω του νέου προγράμματος προώθησης της...

Thu, 22/08/2019 - 11:59


Οφέλη από την κάρτα ανεργίας του ΟΑΕΔ, έχουν οι κάτοχοι της, οι οποίοι είναι εγγεγραμμένοι στα Μητρώα του Οργανισμού. Σύμφωνα με το επίσημο πίνακα...

Wed, 24/07/2019 - 15:44



Αναρτήθηκαν,  16 Ιουλίου 2019, στην διαδικτυακή πύλη του ΟΑΕΔ (www.oaed.gr) οι προσωρινοί πίνακες Δικαιούχων και Παρόχων Τουριστικών...

Wed, 17/07/2019 - 09:50


Κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο για να δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα Αναρτήθηκαν σήμερα, 30.05.2019, τα οριστικά Μητρώα Δικαιούχων και Παρόχων...

Fri, 31/05/2019 - 12:18


Ξεκίνησε σήμερα η προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τις 500 εποχικές θέσεις στον ΟΑΕΔ. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να υποβάλλουν αιτήσεις μέχρι και την 12/...

Wed, 03/04/2019 - 16:23



Ξεκινά την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 11η πρωινή, η υποβολή αιτήσεων για τη συμμετοχή ενδιαφερομένων στο «Πρόγραμμα...

Fri, 15/02/2019 - 10:14


Αναρτήθηκε στη «Διαύγεια» η Κοινή Υπουργική Απόφαση (ΚΥΑ) του υφυπουργού Εργασίας Νάσου Ηλιόπουλου και του αναπληρωτή υπουργού Οικονομικών Γεωργίου...

Mon, 11/02/2019 - 12:54


Αναρτήθηκαν σήμερα Τετάρτη 02/01/2019, στη διαδικτυακή πύλη του ΟΑΕΔ www.oaed.gr, ο Προσωρινός Πίνακας Κατάταξης ανέργων και ο ...

Wed, 02/01/2019 - 14:26



Pages

Subscribe to ΟΑΕΔ