Τα προγράμματα αφορούν ανέργους όλων των ηλικιών, ακόμα και άτομα πλησίον της σύνταξης Οι δράσεις του ΟΑΕΔ αφορούν στην απόκτηση εργασιακής...

Tue, 19/07/2016 - 10:14


H κατανομή των θέσεων στο νέο πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας του ΟΑΕΔ ανά ειδικότητα και φορέα Οι αιτήσεις των ενδιαφερομένων υποβάλλονται...

Mon, 18/07/2016 - 10:16


Ξεκίνησε η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για τη νέα γενιά προγραμμάτων κοινωφελούς εργασίας σε 17 Δήμους θύλακες υψηλής μακροχρόνιας ανεργίας, η οποία...

Tue, 12/07/2016 - 09:56


Ξεκινάει την επομενη εβδομάδα η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για την ένταξη ανέργων στα νέα προγράμματα κοινωφελούς εργασίας που θα υλοποιηθούν...

Fri, 08/07/2016 - 11:10



Δείτε αναλυτικά τα 10 προγράμματα του ΟΑΕΔ του Υπουργείου Εργασίας που δίνουν ευκαιρία πρόσληψης σε χιλιάδες ανέργους. Πρόγραμμα απόκτησης...

Tue, 05/07/2016 - 11:00


Στα τέλη της εβδομάδας ξεκινά η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για την ένταξη ανέργων στα νέα προγράμματα κοινωφελούς εργασίας που θα υλοποιηθούν σε 17...

Tue, 28/06/2016 - 10:57


Στη δημιουργία 2.500 θέσεων πλήρους απασχόλησης, μέσω της πρόσληψης προσωπικού σε Δήμους και Υπηρεσίες Α’ υποδοχής, ασύλου και διαχείρισης...

Mon, 27/06/2016 - 10:04



Έναρξη προγράμματος Κοινωφελούς Χαρακτήρα σε Δήμους και σε Υπηρεσίες Α’ υποδοχής, ασύλου και διαχείρισης προσφυγικών ροών – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ, για 2.500...

Fri, 24/06/2016 - 09:36


Aναρτήθηκαν ηλεκτρονικά οι προσωρινοί πίνακες αξιολόγησης και  επιλογής βρεφών και νηπίων που θα φιλοξενηθούν στους Βρεφονηπιακούς Παιδικούς...

Thu, 23/06/2016 - 15:20


Στα τέλη της εβδομάδας ξεκινάει η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για την ένταξη ανέργων στα νέα προγράμματα κοινωφελούς εργασίας που για πρώτη φορά, το...

Mon, 20/06/2016 - 10:48



Pages

Subscribe to ΟΑΕΔ