Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, έχει προγραμματίσει να υλοποιήσει ...

Tue, 17/04/2018 - 11:09


Ο Συνήγορος του Πολίτη εκφράζει την ικανοποίησή του για την πρόσφατη απόφαση του ΟΑΕΔ, με την οποία διευκολύνεται η εγγραφή ανέργων που δεν...

Mon, 19/03/2018 - 13:03


Εκτός από τους εργαζομένους του ιδιωτικού τομέα, δώρο Πάσχα θα λάβουν και οι δικαιούχοι άνεργοι που λαμβάνουν τακτικό επίδομα ανεργίας από 1ης...

Fri, 16/03/2018 - 11:53


Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, έχει προγραμματίσει να υλοποιήσει ...

Thu, 15/03/2018 - 11:25



Αναρτήθηκαν σήμερα, Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2018, στη διαδικτυακή πύλη του Οργανισμού Απασχόλησης Εργατικού Δυναμικού www.oaed.gr, στην...

Wed, 28/02/2018 - 16:33


Ο ΟΑΕΔ ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά τετρακοσίων εβδομήντα οκτώ ατόμων (478) 9...

Tue, 20/02/2018 - 10:49


Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, έχει προγραμματίσει να υλοποιήσει ...

Tue, 13/02/2018 - 12:30



Αναρτήθηκαν σήμερα, 30 Ιανουαρίου, στη διαδικτυακή πύλη του Οργανισμού Απασχόλησης Εργατικού Δυναμικού, στη διεύθυνση oaed.gr και στην ενότητα «...

Tue, 30/01/2018 - 15:33


Ξεκινά την Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2018 και ολοκληρώνεται την Παρασκευή 23 Μαρτίου 2018, η υποβολή αιτήσεων των εποχικών...

Tue, 23/01/2018 - 13:00


ΑΙΤΗΣΕΙΣ

Crewlink - Πλήρωμα καμπίνας για τη Ryanair - Εκδήλωση πρόσληψης προσωπικού - Δεν απαιτείται προϋπηρεσία   Ανακαλύψτε τη ζωή στον ουρανό με...

Wed, 10/01/2018 - 14:02



Pages

Subscribe to ΟΑΕΔ