Ο Οργανισμός Απασχόλησης Εργατικού Δυναμικού ανακοινώνει ότι σήμερα Δευτέρα 4-6-2018 αναρτήθηκαν ηλεκτρονικά οι προσωρινοί πίνακες...

Mon, 04/06/2018 - 16:09


Η κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ, προσδίδει την ιδιότητα του ανέργου σε κάθε άτομο, που βρίσκεται στην αγορά εργασίας και αναζητά την πρόσληψή του σε...

Wed, 09/05/2018 - 16:48


Ο ΟΑΕΔ με σκοπό να ενισχυθεί και να προωθηθεί  η νεανική επιχειρηματικότητα αλλά και η απόκτηση σταθερής εργασίας στη χώρα μας από χιλιάδες...

Mon, 07/05/2018 - 10:34


Εγκρίθηκε η κίνηση διαδικασιών πλήρωσης δέκα (10) κενών οργανικών θέσεων κλάδου ΠΕ Πληροφορικής στον Οργανισμό Απασχόλησης Εργατικού...

Wed, 02/05/2018 - 11:35



Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, έχει προγραμματίσει να υλοποιήσει ...

Tue, 17/04/2018 - 11:09


Ο Συνήγορος του Πολίτη εκφράζει την ικανοποίησή του για την πρόσφατη απόφαση του ΟΑΕΔ, με την οποία διευκολύνεται η εγγραφή ανέργων που δεν...

Mon, 19/03/2018 - 13:03


Εκτός από τους εργαζομένους του ιδιωτικού τομέα, δώρο Πάσχα θα λάβουν και οι δικαιούχοι άνεργοι που λαμβάνουν τακτικό επίδομα ανεργίας από 1ης...

Fri, 16/03/2018 - 11:53



Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, έχει προγραμματίσει να υλοποιήσει ...

Thu, 15/03/2018 - 11:25


Αναρτήθηκαν σήμερα, Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2018, στη διαδικτυακή πύλη του Οργανισμού Απασχόλησης Εργατικού Δυναμικού www.oaed.gr, στην...

Wed, 28/02/2018 - 16:33


Ο ΟΑΕΔ ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά τετρακοσίων εβδομήντα οκτώ ατόμων (478) 9...

Tue, 20/02/2018 - 10:49



Pages

Subscribe to ΟΑΕΔ