Έκτακτη οικονομική ενίσχυση, ύψους 400 ευρώ, θα χορηγηθεί σε κάθε εγγεγραμμένο στον ΟΑΕΔ, μη επιδοτούμενο άνεργο, ηλικίας 18 έως 24 ετών, ύστερα...

Mon, 18/12/2017 - 11:37


Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, θα υλοποιήσει Εργαστήρια Ενεργοποίησης-...

Fri, 08/12/2017 - 14:01


Ο Οργανισμός Απασχόλησης Εργατικού Δυναμικού θα καταβάλει νωρίτερα από τις  προηγούμενες χρονιές το δώρο Χριστουγέννων 2017. Συγκεκριμένα:...

Fri, 01/12/2017 - 12:55


Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, θα υλοποιήσει Εργαστήρια Ενεργοποίησης-...

Tue, 21/11/2017 - 11:39



Πίνακες ειδικού Προγράμματος απασχόλησης ανέργων στο δημόσιο τομέα της υγείας, σύμφωνα με το άρθρο 64 του Ν. 4430/2016 Α’ 205, όπως τροποποιήθηκε και...

Wed, 15/11/2017 - 15:25


Τρία νέα προγράμματα για 42.800 θέσεις εργασίας θα τρέξουν μέσα στον Νοέμβριο δήλωσε στο Ραδιόφωνο 24/7 η διοικήτρια του ΟΑΕΔ, Μαρία...

Tue, 31/10/2017 - 11:02


Μέχρι και 500 ευρώ το μήνα φτάνει η μηνιαία επιδότηση του μικτού μισθού για 20.000 ανέργους, που θα προσληφθούν από νέους επιχειρηματίες, στο...

Fri, 27/10/2017 - 11:33



«Ειδικού Προγράμματος απασχόλησης ανέργων στο δημόσιο τομέα της υγείας, σύμφωνα με το άρθρο 64 του Ν. 4430/2016 Α’ 205, όπως τροποποιήθηκε και ισχύει...

Mon, 23/10/2017 - 17:06


Ο ΟΑΕΔ θέτοντας ως στόχο την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανέργους, θα υλοποιήσει Εργαστήρια Ενεργοποίησης-...

Wed, 18/10/2017 - 11:21


Mέσα στους επόμενους 6 μήνες ο ΟΑΕΔ σε συνεργασία με το υπουργείο Εργασίας θα υλοποιήσει νέα προγράμματα προσλήψεων που αφορούν την...

Mon, 16/10/2017 - 10:48



Pages

Subscribe to ΟΑΕΔ